توضیح کلی پیرامون کارگاه‌های بین‌المللی
این بخش یکی از تأثیر‌گذار‌ترین خدمات این گروه می باشد که بطور عینی، ملموس و واقعی به توسعه افراد کمک خواهد کرد. اثر بخشی و کارایی بالا و قابل سنجش در کنار استانداردهای مطلوب کیفی و از آن مهمتر اجرای حرفه ای دوره‌ها توسط اساتید با تجربیات مدیریتی بیش از ۲۰ سال از جمله تمایزات این بخش می‌باشد. با توجه به سنگینی بعضی از مباحث مذکور (علی رغم اینکه در ابتدا بسیار ساده بنظر می رسند)، ضرورت حضور چنین اساتیدی الزامی می‌باشد.
گروه مدیریتی آرشیام به نمایندگی از شرکت Inscape با برگزاری کارگاه‌ها‌ی بین‌المللی کاربردی به ارتقاء توانمندی‌های مورد نیاز افراد می‌پردازد. لازم به ذکر است که این دوره‌های بین‌المللی توسط جمع کثیری از متخصصین علوم مدیریت، جامعه ‌شناسی و روان‌شناسی شرکت Inscape با استانداردهای بالایی در بیش از ۶۰ کشور دنیا در حال اجرا است و گروه مدیریتی آرشیام با همان استانداردها اما بصورت بومی شده و مطابق با نیاز صنعت کشور این کارگاه‌های بین‌المللی را ارائه می نماید. یکی از مهمترین ویژگیهای این کارگاه‌های بین‌المللی، تنوع بالا و جامعیت آنها در زمینه‌ مهارتهای مدیریتی می‌باشد. لذا افراد در صورت نیاز به هر گونه توسعه در مهارتهای مدیریتی از منظر شایستگیهای رهبری و مدیریت قادر به استفاده از این کارگاه‌های بین‌المللی می‌باشند. اگرچه مجموعه دوره ‌‌ها به هم مرتبط می‌باشند و بسیار کاربردی و دارای نتایج مشخصی هستند اما بطور جداگانه نیز قابل اجرا می‌باشند.
سایر ویژگیهای بارز این کارگاه‌های بین‌المللی شامل زود بازده بودن، ایجاد بهبود طی دوره، قابلیت استفاده در محیط کار و خارج از محیط کار، استفاده از فیلمهای آموزشی خاص شرکت Inscape در ارائه مفاهیم، اجرای دوره به شکل کارگاهی و ادامه دار بودن ارتباط ما با مشتری، گرفتن بازخورد و پایش نتایج بعد از پایان کارگاه‌ها می‌باشد.
مدیران شرکت‌‌ها با گذراندن پکیج ‌های کامل و بین‌المللی گروه‌ مدیریتی آرشیام، قادرند تا بصورت کاربردی و عملی بدون نیاز به مطالعه مطالب پیجیده مدیریتی و در مدت زمانی کوتاه (با بکار گیری آن طبق دستورات ارائه شده) جمعی از مهمترین شایستگی‌ها و مهارتهای رهبری و مدیریتی که در هر سازمان بزرگ و کوچک برای افراد خود نیازمند آن می‌باشند را کسب نمایند و از بسیاری از دوره‌های آموزشی جزیره‌ای بی‌نیاز خواهند گردید.

با عنایت به حق ۸۰ امین کارگاه آموزشی یک روزه مدل رفتاری دیسک دکتر مجید قاسمی حداد نماینده رسمی شرکت AMG برگزار خواهد شد. مهلت ثبت نام در دوره تا تاریخ ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۷ می باشد. لطفا برای ثبت نام با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس جهت ثبت نام :
۰۹۱۵۴۱۸۳۴۴۵
۰۵۱۳۷۶۰۰۶۹۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *